poniedziałek, 2 lipca 2012

nius.


Dokładnie 27 czerwca 2008 roku na JaponiiBliżej pojawił się pierwszy wpis. Wtedy pomysł na tego bloga był nieco inny, ale od początku Japonia stanowić miała sedno rzeczy. W codziennym zgiełku nie zauważyłam, że to już 4 lata. Ale niektórzy mi Bliscy tak.

I tu rozwiązanie zagadki, co kryje tajemnicze czerwone pudło. :)


JaponiaBliżej doczekała się własnej pieczątki. Pieczęci wręcz, ponieważ jest tak ciężka, że gdybym chciała stemplować dłużej niż trzy minuty, musiałabym chyba zatrudnić "Pieczątkowego". :) Muszę przyznać, że prezent bardzo udany. Jestem zachwycona pomysłem, wykonaniem i tym, że była to prawdziwa niespodzianka - wszyscy skrzętnie skrywali tajemnicę, żeby krzyknąć "Najlepszego!", jak tylko się pojawiłam w progu. Był też tort i sushi zrobione przez M&K, którym brawa i oklaski za rolki o idealnych kształtach.


Z tego miejsca chciałam jeszcze raz im podziękować - była to przemiła niespodzianka, którą zapamiętam na długo. JaponiiBlizej może nie nie byłoby, gdyby nie Czytelnicy, Fani i Wspierający, ale na pewno dzięki Wam prowadzenie tego bloga sprawia mi większa satysfakcję i radość. Dziękować!

8 komentarzy:

 1. Piękne to pudełko. Wciąż podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też. :) Jeszcze raz dzięki za pamięć. :)

   Usuń
 2. wow, ale miło z tą pieczątką! gratuluję stażu, Kochana :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulacje! No i własne hanko to już coś :D
  Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki! Na to hanko trzeba by mieć chyba osobną torebkę albo wózek transportowy. :) Pozdrawiam

   Usuń