niedziela, 11 sierpnia 2013

Tokyu Hands

“When You Visit, You Find What You Want”I to hasło jest jak najbardziej prawdziwe, jeśli chcemy kupić np. długopis piszący na turkusowo, najróżniejsze akcesoria mniej i bardziej przydatne do domu, tandetne pamiątki albo strój na bal przebierańców. Na kilku piętrach (łatwo się zgubić) Tokyu Hands jest wszystko i nic. :)Tokyu Hands przypomina mi trochę klimat dawnych polskich domów towarowych. Jest bardzo wiele działów i kupić to można niemal wszystko. Jednak sporo towarów to taki plastik-fantastik. Dobrze zaopatrzone są działy papiernicze, rękodzielnicze i dla majsterkowiczów, gdzie można znaleźć np. długopis chyba w każdym kolorze. 


Można także tutaj kupić komponenty i zbudować sobie np. coś takiego:


albo takiego:


Zawsze zachwycam się tymi małymi instalacjami. Kawaii! :)

Są też i artykuły, które wprawiają nieco w osłupienie, ale dla takich smaczków również warto pobuszować w Tokyu Hands. :)W Tokyu Hands znaleźć jednak można naprawdę fajne i praktyczne rzeczy. Też. :) Ceny są również całkiem przystępne. Polecam wybrać się tam nie tylko na zakupy. :)

2 komentarze:

  1. Trochę mi się to kojarzy z naszymi polskimi sklepami "101 drobiazgów". :) Ale fajnie czasem pobuszować w takiej kopalni bzdetków.

    OdpowiedzUsuń