niedziela, 26 lutego 2017

5000+ czyli Wielki Konkurs z okazji 5000-ego lajka!


Z okazji 5000-ego lajka na FB dla JaponiiBliżej. postanowiłam zorganizować wielki konkurs  z nagrodami, aby to uczcić. Kiedy zakładałam bloga, FB działał już w Polsce, ale dopiero się rozkręcał dzień po dniu pokonując Naszą Klasę (czy ktoś to jeszcze pamięta?). Nie od razu też zdecydowałam się, aby JB miała swoje miejsce na portalu społecznościowym. Z biegiem czasu jednak okazało się, że FB jest świetnym narzędziem do komunikowania treści i doskonałym uzupełnieniem bloga. JB zadebiutowała na FB i na chwilę pisania tych słów ma 5163 lajki. Wiadomo, nie samymi lajkami człowiek żyje, jednak ta ilość pokazuje mi, ze JB ma swoich odbiorców i także dla nich warto prowadzić to miejsce w sieci.

W związku z tym dla Was Drodzy Czytelnicy konkurs w podzięce, w którym do wygrania są trzy pełne wspaniałości zestawy ufundowane przez:


zestaw nr 1
 + dodatkowo kupon rabatowy 20% do sklepu Zanshin

zestaw nr 2
  + dodatkowo kupon rabatowy 20% do sklepu Zanshin

zestaw nr 3
  + dodatkowo kupon rabatowy 20% do sklepu Zanshin

Co zrobić, aby mieć szansę na wygranie jednego z nich?

Wystarczy do 15 marca wysłać na adres mejlowy: japoniablizej@poczta.fm wypowiedź pisemną (esej, opowiadanie, wiersz, komiks etc.), która nawiązywać będzie do co najmniej jednej z nagród prezentowanych w zestawach. Liczę na Waszą wyobraźnię i kreatywność. :) Najlepsze moim zdaniem zgłoszenia otrzymają odpowiednio zestaw nr 1 lub nr 2 lub nr 3. :)

Regulamin konkursu znajduje się na końcu posta.
Zapraszam do zabawy! :)

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od dnia 26 lutego 2017r. do dnia 15 marca 2017r.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek i kraj zamieszkania.
3.Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć pisemnie na pytanie znajdujące się na stronie: www.japoniablizej.blogspot.com.
4. Podpisane imieniem, nazwiskiem lub nickiem odpowiedzi należy przesłać na adres mejlowy: japoniablizej@poczta.fm. 
5. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 30 marca 2017r. na stronie: www.japoniablizej.blogspot.com.
6. Nagrodami są trzy zestawy opisane w treści posta konkursowego ufundowane przez Zanshin, Komiksiarnię, Techland oraz Waneko. .
7. Dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres korespondencyjny) należy przesłać do dnia 5 kwietnia 2017r. r. na adres: japoniablizej@poczta.fm.
Nagrody wysyłane są jedynie na terenie Polski.
8. Nieprzesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją. Następnie zostanie wybrany kolejny zwycięzca.
9. JaponiaBliżej zobowiązuje się do wysłania nagrody w terminie do 15 kwietnia 2017r.
10. Wysłanie odpowiedzi konkursowej na mejla jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na publikację nagrodzonych odpowiedzi na stronie:
www.japoniablizej.blogspot.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz