niedziela, 16 grudnia 2018

10 lat bloga – Banzai konkurs!


Minęło ponad 10 lat... Wciąż trudno mi uwierzyć, bo kiedy zakładałam bloga, miało być to miejsce przede wszystkim dla mnie. Powstało, by uchronić pewne wspomnienia, myśli i refleksje od zapomnienia. Tymczasem JB zyskała pokaźne grono czytelników, ponad 6000 lajków na FB i wciąż przybywa osób, które tu zaglądają. Cieszy mnie to (i zadziwia) niezmiennie!

Już kilka razy przeszło mi przez myśl, że chyba już czas. Nadeszła pora, aby ten etap zakończyć i przenieść JB do lamusa. Jednak, jak na razie, wciąż coś mnie powstrzymuje. I chcę pisać dla Was i dla siebie dalej. Nadal dzielić się tą moją Japonią.

A żeby trochę uczcić te 10 lat, mam dla Was rozdawajkę. Chciałabym poznać Wasze, moi Czytelnicy, myśli i refleksje na temat bloga i stąd moje pytanie:


Czego życzysz JaponiiBliżej. na kolejne 10 lat? 


Nagrodą za najlepsza moim zdaniem odpowiedź będzie wyśmienity zestaw japońskości:  


                
Rgulamin konkursu poniżej.
Zapraszam do zabawy!

1. Konkurs trwa od dnia 16 grudnia 2018r. do dnia 24 grudnia 2018r.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek i kraj zamieszkania.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć pisemnie na pytanie znajdujące się na stronie: www.japoniablizej.blogspot.com.
4. Podpisane imieniem, nazwiskiem lub nickiem odpowiedzi należy wysłać na adres: japoniablizej@poczta.fm.. 
5. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 31 grudnia 2018r. na FB.
6. Nagrodą za najciekawszą odpowiedź jest zestaw składający się z puszki z porcja herbaty, książki "Okagesama. Japoński przepis na dobre życie", chusty furoshiki i kuponu zniżkowego 20% marki mono.
7. Dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres korespondencyjny) należy przesłać najpóźniej do dnia 10 stycznia 2019r. r. na adres: japoniablizej@poczta.fm.
Nagrody wysyłane są jedynie na terenie Polski.
8. Nieprzesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją. Następnie zostanie wybrany kolejny zwycięzca.
9. JaponiaBliżej zobowiązuje się do wysłania nagrody w terminie do 20 stycznia 2019r.
10. Umieszczenie odpowiedzi konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na publikację nagrodzonych odpowiedzi oraz przetwarzanie danych osobowych
.

6 komentarzy:

 1. Japonio-bliżej. życzę Ci, aby "bliżej" nigdy nie przerodziło się w "już", nawet za 10 lat. Tylko dlatego że właśnie to poszukiwanie, poznawanie i odkrywanie na nowo jest tak fascynujące i inspirujące. Dziękuję, że też mogę z tego czerpać, chociażby na odległość:) ps. i dużo sake oczywiście życzę;) bo z wiekiem trzeba mieć jakieś słabości

  OdpowiedzUsuń
 2. Z całego serca życzę Ci wytrwałości. Tego, żebyś nigdy nie ustępowała w drodze do własnych marzeń, żeby wszystko to, czego pragniesz, przerodziło się w czyn. Kwintesencją sukcesu jest radość z tego, co się robi.
  Żeby dni pachniały Ci słodką wisnią, żeby nigdy nie brakowało Ci motywacji do dalszego działania, nie tylko na płaszczyźnie bloga, ale również prywatnym. A przede wszystkim dużo uśmiechu, bo 10 lat to naprawdę cudowny wynik. Oby co najmniej drugie tyle było przed Tobą tutaj. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Japonio Bliżej życzę Ci, aby Japonia nigdy monotonią się nie stała i zawsze czymś nowym Cię zaskakiwała!
  Abyś zarażała swoimi pasjami i wciąż zasypywała Nas ciekawostkami, jak i dalekowschodnimi informacjami!
  Abyś kolejne szczyty marzeń zdobywała i z uśmiechem swój blog kontynuowała!
  Abyś w cięższych chwilach zawsze prywatnego samuraja przy swym boku miała i abyś zawsze mnie fascynowała!
  Życzę Ci rozwoju spirytualnego, bo przecież czymże Japonia byłaby bez tego? :)

  OdpowiedzUsuń